Müfreze – Platoon Türkçe Dublaj izle Müfreze – Platoon Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK FILEFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Vahşiler - Hostiles 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle
Brooklyn 2015 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 2
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Müfreze – Platoon Türkçe Dublaj izle

Müfreze 1986 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Platoon filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Müfreze filmi, Vietnam Savaşı’na gönüllü olarak katılmış bir asker gencin hikayesini konu almaktadır. Chris Taylor (Charlie Sheen) adlı bir öğrenci, okulunu bırakıp gönüllü asker olarak Vietnam Savaşı’na katılacaktır. Vietnam’daki bir sınır cephesine atanacak olan Taylor cephede yaşanan kötü hava şartları ve ağır koşullardan dolayı yorgun düşecektir. Bir gece Vietnam’lıların saldırısına şahit olan bölük bu arbede sırasında kimi askerlerin ölümüne tanık olacaktır. Bu küçük askeri birlikte 2 çavuş arasında geçen güç gösterileri de işlerin yolunda gitmemesine sebep olur. Ne için savaşmakta olduğunun farkına varamayan bu insanlar günler geçtikçe hayat, ölüm ve savaş kavramlarına ilişkin düşüncelerini kaybedeceklerdir.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1986 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Oliver Stone

Oyuncular: Charlie Sheen , Tom Berenger , Willem Dafoe , Keith David , Forest Whitaker , Francesco Quinn , Kevin Dillon , John C. McGinley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?