Merhaba Dünya – Being There 1979 Türkçe Dublaj izle Merhaba Dünya – Being There 1979 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hayalet Avcıları - Ghostbusters 2016 Türkçe Dublaj izle
Miami Macerası - A Hole in the Head Türkçe Dublaj izle
4.1 / 17
FILM BILGILERI 2 yıl önce eklendi
Merhaba Dünya – Being There 1979 Türkçe Dublaj izle

Merhaba Dünya 1979 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Being There filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Chance (Peter Sellers), kendini bildiğinden itibaren yanında yaşamakta olduğu yaşlı adamın evinde bahçıvanlık yapıp büyümüş ve yaşamında bir defa olsun sokağa çıkmamıştır. Tüm yaşamı bahçede bakımını gerçekleştirip büyüttüğü çiçekler ve televizyondan oluşan Chance, yaşlı adam günün birinde ölünce ortada kalacaktır. Çünkü ev artık satılacaktır. Kendi varlığı haricinde yaşadığına ilişkin hiçbir kanıt olmayan Chance, avukatlara senelerdir yaşlı adamın yanında kaldığını kabul ettiremeyecektir. Nüfus kağıdı bile bulunmamaktadır. Kendisini aniden sokaklarda bulunca senelerdir görüp bilmediği yaşamın rutinleri ile tanışacaktır. İlk defa sokaklarda yürüyecek, arabaya binecek ve birdenbire şansı hiç aklına gelmediği bir yerde dönecektir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1979 - ABD

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Hal Ashby

Oyuncular: Peter Sellers , Shirley MacLaine , Melvyn Douglas , Jack Warden , Richard Dysart , Richard Basehart , Ruth Attaway , David Clennon

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?