Maskeli Kahraman Zorro 1998 Full HD Türkçe Dublaj izle Maskeli Kahraman Zorro 1998 Full HD Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Megazeka 2010 Türkçe Dublaj izle
Dilwale Full HD 1080p izle
4 / 30
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Maskeli Kahraman Zorro 1998 Full HD Türkçe Dublaj izle

Maskeli Kahraman Zorro 1998 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Mask of Zorro filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Don Diego de la Vega’nın (Anthony Hopkins) California’da dillere destan ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol acımasızlığına karşı savaşmaya başlamasının ardından bu yana tam 20 sene geçmiştir. Senelerini hapiste geçirmiş olan Don Diego, kuvvetli İspanyol Vali Don Rafael Montero’yu (Stuart Wilson) durdurabilmek için bir çare bulması gerekmektedir. Aklına ilk gelen çözüm ise oldukça muhteşemdir. Kendisine bir varis bulup onu yeni Zorro şeklinde yetiştirip İspanyolların belası haline getirecektir. Bu hedef ile işe koyulan Don Diego de la Vega belalı bir geçmişe sahip olan eşkiya Alejandro Murieta’yı (Antonio Banderas) bulacaktır. Genç adamı hemen hemen yeniden yaratan Don Diego de la Vega, ezeli rakibi Don Montero’ya unutulamayacak bir ders verme gayesindedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1998 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Martin Campbell

Oyuncular: Antonio Banderas , Anthony Hopkins , Catherine Zeta-Jones , José María de Tavira , Diego Sieres , Emiliano Guerra , Yolanda Orizaga , Paco Morayta

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?