Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol 2013 Türkçe Dublaj izle Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol 2013 Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Savaş Vadisi Türkçe Dublaj izle
Stalingrad 1993 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 15
FILM BILGILERI 2 yıl önce eklendi
Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol 2013 Türkçe Dublaj izle

Mandela: Özgürlüğe Giden Uzun Yol 2013 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Mandela: Long Walk to Freedom filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Güney Afrika’nın efsaneleşmiş özgürlük savunucusu Nelson Mandela’nın (Idris Elba) hayatını tarihe göre sıralanmış şekilde takip eden film, Mandela’nın bir taşra kasabasındaki çocukluğundan başlayıp, Güney Afrika’nın demokratik seçimler ile iş başına gelen ilk başkanı olmasına dek süreci konu almaktadır. Mandela, daha genç bir hukuk öğrencisiyken, politikaya beslediği büyük merakın sonucunda Güney Afrika’da demokrasinin önde gelen savaşçılarından birisi olmuştur. 1964 senesinde çarptırıldığı hapis cezası üzerine kontrol altına alınmış olsa da 27 senenin üzerinden özgürlüğüne kavuştuğunda ise mücadelesine devam edecektir. 1993 senesinde Nobel Barış Ödülü’ne layık görülen Mandela, bir sene sonrasında ülkenin ilk siyahi başkanı olarak göreve gelmiştir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2013 - ABD , Güney Afrika

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Justin Chadwick

Oyuncular: Idris Elba , Naomie Harris , Terry Pheto , Robert Hobbs , Tony Kgoroge , Riaad Moosa , Zolani Mkiva , Simo Mogwaza

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?