Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj izle Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Lara Croft: Tomb Raider 2001 Türkçe Dublaj izle
Tomb Raider 2018 Türkçe Dublaj izle
5 / 3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı Türkçe Dublaj izle

Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı 2003 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hoş, seksi ve kuvvetli, sevilen kahraman Lara Croft (Angelina Jolie) bir defa daha maceraya devam ediyor. Korkusuz kazı bilimci, belki tarihteki oldukça önemli arkeolojik keşfi gerçekleştirmiştir. Onu efsanevi Pandoranın Kutusu’na götürecek bir malzeme bulacaktır. Fakat maalesef bulduğu malzeme, şeytani bir bilim adamı olan ve öldürücü virüsler ile uğraşan Jonathan Reiss’in (Ciarán Hinds) eline düşecektir. Bu adam son silah olarak kutunun sırrını satmayı umut ediyordur. Lara, bulduğu o kıymetli şeyi ele geçirme işinde kendine yardım etmesi için Terry Sheridan’ı (Gerard Butler) yetiştirecektir. İkili macera peşinde dünyanın oldukça uzak köşelerine dek uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2003 - ABD , Almanya , Japonya , İngiltere

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Jan de Bont

Oyuncular: Angelina Jolie , Gerard Butler , Chris Barrie , Ciarán Hinds , Noah Taylor , Djimon Hounsou , Til Schweiger , Simon Yam

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?