Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona 2019 Türkçe Dublaj izle Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona 2019 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


I Am Mother 2019 Türkçe Dublaj izle
Mezarına Tüküreceğim 1 Full HD Türkçe Dublaj izle
4.2 / 9
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona 2019 Türkçe Dublaj izle

Lanetli Gözyaşları 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Curse of La Llorona filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hayattayken, bir kıskançlık krizi sonucunda çocuklarını suda boğup ardından, acı içerisinde ağlarken, kendisini nehrin azgın sularına atmış bir kadın. Artık gözyaşları ebedidir. Ölümcüller ve gece yarısı ölüm çağrısını duyanlar lanetleniyor. La Llorona (Marisol Ramirez) karanlıkta gezmekte ve kendininkilerin yerine koymak için çocukları avlamaktadır. Aradan geçmiş olan yüzyıllarda bu arzu daha çok artmış, yöntemleri de oldukça korkunç bir hal almıştır. 1970’lerin Los Angelesında, La Llorona gecelerin ve çocukların peşindedir. Çocuklarını tehlikeye atmış olduğu şüphe duyulan sorunlu bir anneye dair tüyler ürpertici bu uyarıyı görmezden gelen bir sosyal hizmet görevlisi ve küçük yaştaki çocukları fazla geçmeden kendilerini bu korkutucu doğaüstü dünyada bulacaktır. Korkunun ve inancın birbiri ile çakıştığı noktada, La Lloronanın ölümcül öfkesinden kurtulabilmek üzere tek umutları kuruntulu bir rahip ve şeytanları uzak tutmak için uğraştığı mistisizm olabilir.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Michael Chaves

Oyuncular: Linda Cardellini , Roman Christou , Jaynee-Lynne Kinchen , Raymond Cruz , Marisol Ramirez , Patricia Velasquez , Sean Patrick Thomas , Tony Amendola

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?