Lanet – Sinister Türkçe Dublaj izle Lanet – Sinister Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Günbatımından Şafağa 3 Türkçe Dublaj izle
Lanet 2 2015 Türkçe Dublaj izle
3.6 / 103
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Lanet – Sinister Türkçe Dublaj izle

Lanet 2012 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Sinister filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ellison Oswalt (Ethan Hawke) adlı bir suç yazarı, romanına içerik toplamak üzere işlenmiş dehşet verici cinayetleri araştırmak için, eşi Tracy (Juliet Rylance) ve 2 çocuğu ile beraber ülkenin bir ucundan diğer ucuna seyahat etmektedir. Kiralamış oldukları dairede öncesinde yaşayan bütün hane halkı öldürülmüştür. Ellison evin tavan arasında esrarengiz bir kutu bulacaktır. Bulduğu bu kutunun içerisinden bir adet projektör ve onlarca video kaset çıkacaktır. Kasetleri izlemeye karar verecek ve karşılaşacağı sonuç insanın kanını donduran derecede olacaktır. Karşısına çıkan şey daha öncesinde burada yaşamış olan ailelerinin işkence ve ölümlerini kayda alındığı snuff filmlerdir. Gördükleri karşısında kanı donan Ellison cinayetlerin arkasında yatan esasları ortaya çıkarmaya karar verecektir.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Scott Derrickson

Oyuncular: Ethan Hawke , Juliet Rylance , James Ransone , Fred Thompson , Michael Hall D'Addario , Clare Foley , Rob Riley , Tavis Smiley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?