Kurt Adam Londra’da 1080p Full HD Türkçe Dublaj izle Kurt Adam Londra’da 1080p Full HD Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Örümceğin Maskesi - Along Came a Spider Türkçe Dublaj izle
Mesih Yol Gösterir Türkçe Dublaj izle
4.8 / 9
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kurt Adam Londra’da 1080p Full HD Türkçe Dublaj izle

Kurt Adam Londra’da 1981 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, An American Werewolf in London filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. David Kessler (David Naughton), bir arkadaşı ile beraber hiç beklenmedik bir hadise ile korkunç bir saldırı içerisinde kalacaktır. Kim tarafınca bu saldırıya karşı kaldıklarını anlayabilmek bile önceleri pek mümkün olamayacaktır. David ile arkadaşı Amerika’dan gelmişler ve vaka İngiltere’de yaşanacaktır. David yaşama şansına sahip olacak, fakat arkadaşını kurtaramayacak ve o ölecektir. Başından geçen olayın ardından her ne kadar David tam olarak bunun farkına varmasa da kanına artık lanet bulaşmıştır. Saldırının başrolünde yer alan bir kurt adamdır. Yaşanan olayda o da ölmüştür. David’e bulaşmış olan lanette buradan gelmiştir. Genç adam hastanededir ve rüyalarında kendisini 4 ayak üzerinde koşarken avlanırken görecek ve kan ter içinde uyanacaktır. Başında bulduğu alımlı hemşire Alex Price (Jenny Agutter), kâbusun etkisini geçirebilecek tek kişidir. Fakat aşkın bile üstesinden gelemeyeceği bir alın yazısı artık vardır. Dolunay ile beraber kasılıp ellerinin birer pençe haline dönüşmesini, vücudunun hayvanlaşmasını dehşet içerisinde seyredecektir. Kıllar ile kaplanan bedeni vahşi dürtüler ile Londra geceleri içinde kendine av arayacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1981 - İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: John Landis

Oyuncular: David Naughton , Jenny Agutter , Joe Belcher , Griffin Dunne , David Schofield , Brian Glover , Lila Kaye , Rik Mayall

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?