Korkunç Koleksiyoncu – The Collector Türkçe Dublaj izle Korkunç Koleksiyoncu – The Collector Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kara Korsan 1942 Türkçe Dublaj izle
Lone Star 1952 Türkçe Dublaj izle
4.7 / 11
FILM BILGILERI 2 yıl önce eklendi
Korkunç Koleksiyoncu – The Collector Türkçe Dublaj izle

Korkunç Koleksiyoncu 1965 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Collector filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Duygusal bir boşluk içerisinde olan kaçkın Freddy Clegg (Terence Stamp) gerçekleştirdiği işler arasında bir tek kelebek koleksiyonculuğundan zevk alan bir banka memurudur. Günün birinde İngiliz Futbol Havuzu’ndan 200.000 dolar kazanacaktır. Kazandığı büyük para ile büyük bir ev almaya karar veren Freddy Clegg’in bir sonraki olayı ise bir sanat öğrencisini kaçırmak olacaktır. Freddy Clegg kaçırdığı Miranda Grey’dan (Samantha Eggar) ne fidye istemekte ne de ona tecavüz etmeyi düşünmektedir. Onun istediği bir tek şey onu da koleksiyonuna katmaktır.Miranda Grey bu garip adamdan kaçabilmenin planlarını yapmaktadır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1965 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: William Wyler

Oyuncular: Terence Stamp , Samantha Eggar , Mona Washbourne , Maurice Dallimore , Kenneth More , Allyson Ames , Gordon Barclay , William Beckley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?