Korku Kapanı 6: Son Çare Full Türkçe Dublaj HD izle Korku Kapanı 6: Son Çare Full Türkçe Dublaj HD izle

15
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Korku Kapanı 5: Kanlı Parti Full HD Türkçe Dublaj izle
Ruhlar Bölgesi Türkçe Dublaj izle
3.9 / 118
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Korku Kapanı 6: Son Çare Full Türkçe Dublaj HD izle

Korku Kapanı 6: Son Çare 2014 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Wrong Turn 6: Last Resort filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ani ve esrarengiz bir miras işi Danny (Anthony Ilott) ve arkadaşlarını Batı Virginia tepelerinin derinliğinde bulunan, unutulan bir tatil yeri Hobb Springse sürüklemiştir. Hobb Springs ile tuhaf bir çift olan Jackson (Chris Jarvis) ve Sally (Sadie Katz) ilgilenmekte ve Danny’i hiç tanımamış olduğu ailesi ile tanıştıracaklardır. Ailenin adı Hillicker’dır. Fakat fazla geçmeden Danny akrabalarının soylar boyunca başka bir şekilde yaşadığını, Hillickerların insan yiyen ve diğer yasak ritüellerini gözlemlediğini ve uyguladığını fark edecektir. Bu adetler sonucunda aile kuvvetli ve saf tutulmuştur. Yasak olanın cazibesinden etkilenen Danny, ailesi ve arkadaşları arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Tür: Korku Filmleri

Yapım: 2014 - ABD , Bulgaristan

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Valeri Milev

Oyuncular: Anthony Ilott , Chris Jarvis , Aqueela Zoll , Sadie Katz , Rollo Skinner , Billy Ashworth , Harry Belcher , Joe Gaminara

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?