Kod Adı: Londra Türkçe Dublaj izle Kod Adı: Londra Türkçe Dublaj izle

6
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Benim Şeytan Karım Türkçe Dublaj izle
Kara Düzen 2015 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 42
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kod Adı: Londra Türkçe Dublaj izle

Kod Adı: Londra 2016 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, London Has Fallen filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İngiltere Başbakanının yersiz ölümünün ardından, Teşkilat Başkanı Lynne Jacobs (Angela Bassett) Londra’da düzenlenecek cenaze töreninde Mike Banning’i (Gerard Butler) Başkan Benjamin Asher’ın (Aaron Eckhart) yakın koruması olarak görevlendirecektir. Dünyanın en kuvvetli önderlerinin katılacağı bu cenaze töreni, gelmiş geçmiş en yüksek güvenlik önlemlerinin alındığı bir organizasyona dönüşecek, fakat liderlerin gelmeye başlamasından kısa bir süre ardından, Londra’da bombalar aralıksız patlamaya başlayacaktır. Londra polisi ve silahlı kuvvetleri açığa çıkınca Mike Banning, Başkan Benjamin Asher’ın hem can güvenliğinden sorumlu hem de bu saldırıların ardındaki adları da etkisiz hale getirmesi gerekmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016 - ABD , İngiltere , Bulgaristan

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Babak Najafi

Oyuncular: Gerard Butler , Aaron Eckhart , Morgan Freeman , Angela Bassett , Alon Aboutboul , Waleed Zuaiter , Adel Bencherif , Mehdi Dehbi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?