Kibar Soyguncu – The Thomas Crown Affair Türkçe Dublaj izle Kibar Soyguncu – The Thomas Crown Affair Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Göklerde Vuruşanlar - Battle of Britain Türkçe Dublaj izle
Korsanlar Tuzağı Türkçe Dublaj izle
3.5 / 6
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Kibar Soyguncu – The Thomas Crown Affair Türkçe Dublaj izle

Kibar Soyguncu 1968 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, The Thomas Crown Affair filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Thomas Crown (Steve McQueen) hayatta elde edilebilecek birçok şeye sahip olan ve bundan dolayı da oldukça sıkılmış varlıklı bir iş adamıdır. Her şeyin üst düzey sıradan gitmekte olduğu yaşamında sadece adrenalin hormonunu canlandırmak ve bir şeylerden önemli anlamda keyif alabilmek üzere bir soygun tasarlayıp bir bankayı soyacaktır. Soygunu araştıran bir sigorta görevlisi Vicki Anderson’un (Faye Dunaway), Thomas Crown’u baş zanlılardan birisi olarak düşünmesi pek sürmez. Kadın, Thomas Crown’u her adımında takip etmeye başlayacaktır. Thomas Crown mükemmel planını itiraf etme aşamasına gelmiş olsa da farklı hisler beslemeye başladığı bu çekici kadını kaybetmeyi göze alabilecek midir?

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1968 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Norman Jewison

Oyuncular: Steve McQueen , Faye Dunaway , Paul Burke , Jack Weston , Biff McGuire , Addison Powell , Astrid Heeren , Gordon Pinsent

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?