Kehanet – Knowing Türkçe Dublaj izle Kehanet – Knowing Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zengin Ol Yada Uğrunda Öl 2005 Türkçe Dublaj izle
Hızlı ve Emekli Türkçe Dublaj izle
4.2 / 38
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Kehanet – Knowing Türkçe Dublaj izle

Kehanet 2009 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Knowing filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir ilkokulda, 1959 senesinin sonbaharına doğru, yeni eğitim yılının başında çocuklara bir ödev verilecektir. Geleceği hayallerinde nasıl canlandırdıklarını tanımlamaları istenecektir. Resim çizip bunu ifade edecekler ve bu resimler bir kapsüle yerleştirilip 50 sene süre ile saklanacaktır. Öğrencilerden birisi kağıt üzerine resim yerine sayılar yazacaktır. İşin esrarengiz tarafı, bu rakamları birilerinin kulağına fısıldadığını söylemektedir. Üzerinden 50 yıl geçmesinin ardından bir grup öğrenci kapsülleri inceleyecektir. O rakamların bulunduğu kağıt ise Caleb Koestler’in (Chandler Canterbury) elindedir. Bu kağıttaki rakamların gerçekte geçen 50 yıl boyunca yaşanan felaketlerin tarihlerini ve ölen kişi sayılarını gösterdiği gerçeğini ise Caleb’in astrofizik profesörü olan babası John (Nicolas Cage) keşfedecektir. Dahası bu bilgi ışığında sırada 3 büyük felaketin yaşanacağını ve en sonuncusunun da global bir felaket olacağı açığa çıkacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2009 - ABD , İngiltere , Avustralya

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Alex Proyas

Oyuncular: Nicolas Cage , Rose Byrne , Chandler Canterbury , Ben Mendelsohn , Nadia Townsend , Adrienne Pickering , Liam Hemsworth , Terry Camilleri

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?