Kefernahum 2018 Türkçe Dublaj izle Kefernahum 2018 Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yargıç 2014 Türkçe Dublaj izle
Arkadaş - Our Friend 2019 Türkçe Dublaj izle
4 / 50
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Kefernahum 2018 Türkçe Dublaj izle

Kefernahum 2018 tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Capharnaüm filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Lübnan & Fransa ortak yapımı dram filminde, Lübnanlı bir çocuk olan Zain’in (Zain Al Rafeea) hikayesi konu edilmektedir. Film, Zain’in olağan bir ufak çocuktan, kendini istismar eden ailesine baş kaldırıp kaçan, akıllılığı ve pratikliği ile sokaklardaki yaşam savaşından galip çıkan ve kendisine yapılan haksızlığın karşısında dimdik duran, 12 yaşındaki genç bir delikanlıya dönüşümü gözler önüne serilmektedir. Bu sürede Zain yaşam mücadelesi verecek, Etiyopyalı mülteci Rahil (Yordanos Shiferaw) ve onun bebeği Yonas’a (Boluwatife Treasure Bankole) göz kulak olacak, şiddet suçundan hapse girecek ve en sonunda mahkemede adalet arayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 2018 - Lübnan , ABD

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Nadine Labaki

Oyuncular: Zain Al Rafeea , Cedra Izzam , Nadine Labaki , Fadi Yousef , Yordanos Shiferaw , Boluwatife Treasure Bankole , Alaa Chouchnieh , Kawsar Al Haddad

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?