Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November Türkçe Dublaj izle Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Son Üç Gün 2014 Türkçe Dublaj izle
Apokalipto 2006 Full HD izle
4.7 / 6
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November Türkçe Dublaj izle

Kasımda Aşk Başkadır 2001 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Sweet November filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Nelson Moss (Keanu Reeves) ve Sara Deever (Charlize Theron) adlı iki kişi, sürücü sınavları sırasında tanışmışlardır. Sara, erkeklerin pozitif yanlarını vurgulayan ve özgür bir hayat sürmeye çalışan çekici bir kişiliktir. Nelson ise sadece işle meşgul, kar ve zarar hesaplarıyla uğraşan bir reklamcıdır. Sara, onunla bir ay geçirmesini teklif eder ve bu süre zarfında onu daha mutlu bir insan yapacağını iddia eder. İlk başta Nelson bu teklifi reddeder, ancak aynı gün işini kaybeder ve kız arkadaşıyla ilişkisi sona erer. Bu zorlayıcı olayların ardından Sara’nın yanına gider. İkisi birbirlerini etkilerler, ancak ilişkileri geleneksel bir ilişki gibi değil, çünkü tam anlamıyla bağlanmaya hazır değillerdir. Sonuçta, sadece bir aylık bir deneme süresi belirlerler. Herhangi bir beklenti yok, baskı yok ve bağlayıcı bir ilişki yok. İkisinin hesaba katmadığı şey ise, birbirlerine aşık olma ihtimalidir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2001 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Pat O'Connor

Oyuncular: Keanu Reeves , Charlize Theron , Jason Isaacs , Greg Germann , Liam Aiken , Robert Joy , Lauren Graham , Michael Rosenbaum

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?