Kadın Aklı Erkek Aklı 2009 Türkçe Dublaj izle Kadın Aklı Erkek Aklı 2009 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Köfte Yağmuru 2 Türkçe Dublaj izle
Karınca Z - Antz Türkçe Dublaj izle
5 / 2
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Kadın Aklı Erkek Aklı 2009 Türkçe Dublaj izle

Kadın Aklı Erkek Aklı 2009 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, The Ugly Truth filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Uslanmayan bir romantik olan Abby Richter (Katherine Heigl), bir kanaldaki sabah şovunun prodüktörlüğünü yapmaktadır. Programı şovenist bir karakteri olan Mike (Gerard Butler) sunmaya başlamasının ardından ikisi ilişkilere dair bir anlaşma yapacaklardır. Abby yeni tanışmış olduğu bir adam ile ilişkisinin düzgün gitmesi için Mike’tan yardım alacak, eğer sonuç beklenildiği gibi olmazsa Mike işi bırakacaktır. Bu süre içerisinde Mike Abby’e ilişkilere dair çirkin gerçekleri ispatlayacaktır. Ancak onun zekice taktikleri beklenmeyen bir sonuç doğuracak, Abby’i aşkını bulurken o da Abby’a aşık olmuştur.

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Tavsiye Filmler

Yapım: 2009 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Robert Luketic

Oyuncular: Katherine Heigl , Gerard Butler , Bree Turner , Eric Winter , Nick Searcy , Jesse D. Goins , Cheryl Hines , John Michael Higgins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?