Kabus Evi 2019 Türkçe Dublaj izle Kabus Evi 2019 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Köstebek - The Departed 2006 Türkçe Dublaj izle
Arka Pencere Türkçe Dublaj izle
3.9 / 59
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Kabus Evi 2019 Türkçe Dublaj izle

Korku Evi 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Haunt filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Harper (Katie Stevens) fazlasıyla problemli olan erkek arkadaşından yeni ayrılmış genç bir kadındır. Cadılar Bayramı’ndan bir önceki hafta içerisinde kendi içindeki kuvveti bulan genç kadın sonunda ilişkisini sonlandıracak ve yaşamına devam edebilmek için adımlar atmaya başlayacaktır. Cadılar Bayramı için arkadaşları ile bir araya gelen Harper, eğlence olarak fazlası ile perili olduğu ve ziyaretçilerinin oldukça büyük korkularından beslendiği şeklinde tanıtılan bir perili ev oyununa katılacaktır. Fakat bu perili evin içerisinde hiç beklenmedik dehşetler ile karşılaşacaktır. Perili evde yaşamda kalmaya çalışan arkadaş grubu Cadılar Bayramı’nda eğlenme gayeli katıldıkları bu oyunda kimi kabusların gerçek olduğunun farkına varacaklardır.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Scott Beck , Bryan Woods

Oyuncular: Katie Stevens , Will Brittain , Lauryn Alisa McClain , Andrew Lewis Caldwell , Shazi Raja , Schuyler Helford , Phillip Johnson Richardson , Chaney Morrow

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?