K-PAX Türkçe Dublaj izle K-PAX Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Aşkın Çekimi Türkçe Dublaj izle
Kana Susadım - Jennifer's Body Türkçe Dublaj izle
3.5 / 4
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
K-PAX Türkçe Dublaj izle

K PAX 2001 izle tekfullfilmizle1.com olarak iyi seyirler diler, K-PAX filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Prot (Kevin Spacey) adlı gizemli bir adam, garip hareketlerinden dolayı bir psikiyatri kliniğinde kararlı hale getirilmeye çalışılmaktadır. Prot, K-PAX adlı bir gezegenden gelmiş olduğunu savunmakta ve doktorların tüm karşı çıkışlarına karşın sunduğu bu geçmişte direnmektedir. Onunla ilgilenen doktor Mark Powell (Jeff Bridges) ise bu adamın sadece kendini değil, diğer insanlara da anlatmakta olduğu hikayeler ile etkilediğinin farkına varacaktır. Prot’un bütün anlattıkları insanların aklını gittikçe biraz daha karıştırmaya başlayacaktır.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2001 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Iain Softley

Oyuncular: Kevin Spacey , Jeff Bridges , Mary McCormack , Alfre Woodard , David Patrick Kelly , Saul Williams , Peter Gerety , Celia Weston

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?