Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj izle Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Altıncı His - The Sixth Sense 1999 Türkçe Dublaj izle
Truman Show Türkçe Dublaj izle
4.2 / 73
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj izle

Jurassic Park 1993 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Jurassic Park filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Jurassic Park’ta taşlaşmış bir sivrisinekten çıkarılacak dinozor kanı, bilim adamlarına DNA ile tekrar dinozor yaratma imkanı verecektir. Dr. Hammond (Richard Attenborough), bu DNA’dan yola çıkıp kalıtımsal olarak dinozorlar geliştirecek ve bir tür hayvanat bahçesi açacaktır. Rengarenk dinozorların canlı olarak görülebileceği bu özel hayvanat bahçesinin ilk test ziyaretçileri ise bir avukat, bir matematikçi, bir dinozor uzmanı ve bir bitki bilimci ve Hammond’un torunlarıdır. Dinozor embriyolarını ele geçirebilmek isteyen birisi güvenlik sistemini devre dışı bırakmasının ardından tüm dinozorlar adada serbest kalacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1993 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Sam Neill , Laura Dern , Jeff Goldblum , Richard Attenborough , Bob Peck , Martin Ferrero , BD Wong , Joseph Mazzello

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?