Joker 2019 Türkçe Dublaj izle Joker 2019 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Grinin Elli Tonu - Fifty Shades of Grey Türkçe Dublaj izle
Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle
4.2 / 23
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Joker 2019 Türkçe Dublaj izle

Joker 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Joker filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kalabalık içerisinde bile her an yalnız Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) bağ kurma arayışı içindedir. Yine de, Gotham şehrinin kül rengi sokaklarında yürürken bölünme ve memnuniyetsizliğin düşmanca bir yer haline getirdiği şehrin, üzeri grafitiler ile dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur yüzünde iki maske ile dolaşmaktadır. Bunlardan birincisi gündüz işi için yüzüne çizmekte olduğu palyaço suratıdır. İkincisi ise asla silip çıkaramayacağı bir maskedir. Bu, etrafındaki dünyanın bir parçası gibi hissedebilmek üzere ortaya koyduğu boş gayreti yansıtan bir maskedir. Yaşamı yeniden yerle bir edilmiş, yanlış anlaşılmış bir adamı gizleme gayretidir. Babasız büyümüş olan Arthurın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’un en iyi arkadaşıdır. Annesi onu Mutlu (Happy) lakabı ile çağırmakta bu takma ad Arthur’un yüzüne içindeki yürek acısını gizlemekte olan bir gülümseme yaymaktadır. Ancak, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda takım elbiselilerin bulaşmalarına ya da işteki diğer palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma muhalif bu adam etrafındaki herkes ile giderek daha da uyumsuz hale gelecektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Todd Phillips

Oyuncular: Joaquin Phoenix , Robert De Niro , Zazie Beetz , Frances Conroy , Brett Cullen , Shea Whigham , Bill Camp , Glenn Fleshler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. rwqrwefds - 3 sene önce demiş ki:

    harika bir film tavsiye ederim