James Bond: Dünya Yetmez 1999 Türkçe Dublaj Full HD izle James Bond: Dünya Yetmez 1999 Türkçe Dublaj Full HD izle

2
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Son Cadı Avcısı Türkçe Dublaj izle
007 James Bond: Gün Işığında Suikast Türkçe Dublaj izle
4.5 / 2
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
James Bond: Dünya Yetmez 1999 Türkçe Dublaj Full HD izle

007 Dünya Yetmez 1999 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The World Is Not Enough filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Robert King (David Calder) oldukça zengin bir petrol kralı ve dünyaca bilinen bir teröristin düzenlediği bir tuzak sonucunda öldürülecektir. Suikasti organize eden teröristin asıl hedefi ve protestosu dünyayı ele geçirebilmektir. Ölen petrol kralının çekici kızını koruyabilmek üzere de görevlendirilen James Bond (Pierce Brosnan), dünyayı bu teröristin deneme tahtasına çevirmemek gayesindedir. Ülkeler arası bir maceranın fitili ateşlenecek, İstanbul bu maceranın son durağı olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Macera Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1999 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Michael Apted

Oyuncular: Pierce Brosnan , Sophie Marceau , Robert Carlyle , Denise Richards , Robbie Coltrane , Judi Dench , Desmond Llewelyn , John Cleese

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?