Jack Reacher 2012 Türkçe Dublaj izle Jack Reacher 2012 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Geçmişi Olmayan Adam - The Bourne Identity Türkçe Dublaj izle
Medusa Darbesi Türkçe Dublaj izle
4.7 / 6
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Jack Reacher 2012 Türkçe Dublaj izle

Jack Reacher 2012 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Jack Reacher filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Pittsburgh şehrinde huzurlu ve güneşli bir sabah, mesai saati öncesinde insanlar işlerine doğru gitmekte, günlük koşuşturmalarını yaşamaktadırlar. Tam bu esnada 10th Street köprüsüne bakan parkta, nehrin karşı yakasından duyulan 6 el silah sesi ve birkaç dakika içerisinde 5 günahsız insan kanlar içinde yere yığılıp yaşamını kaybeder. Usta bir nişancının elinden çıkmış olduğu belli olan bu olayı Pitssburg polis departmanının çözüme ulaştırması ve katili yakalaması pek sürmeyecektir. 24 saat dolmadan 5 cinayetin faili yakalanacak, ancak sorgulama sırasında hiçbir şey söylemeyen bu genç adam bir kağıda sadece Jack Reacher’ı bulun yazacaktır. Tüm deliller tamamen ortadayken eski bir asker olan Jack Reacher (Tom Cruise) olayın görülmeyen taraflarını açığa çıkartacağı bir davanın içerisine girecektir. Bu esnada zanlı Jason Barr’ın (Joseph Sikora) avukatı Helen Rodin (Rosamund Pike) de Bölge Savcısı olan Alex Rodin’in (Richard Jenkins) kızıdır. Baba kız arasındaki hesaplaşmanın boyutları ise oldukça farklı olacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Christopher McQuarrie

Oyuncular: Tom Cruise , Rosamund Pike , Richard Jenkins , Werner Herzog , David Oyelowo , Jai Courtney , Vladimir Sizov , Joseph Sikora

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?