İyi Şanslar Chuck – Good Luck Chuck Türkçe Dublaj izle İyi Şanslar Chuck – Good Luck Chuck Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Proxima 2019 Türkçe Dublaj izle
Midway 2019 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 5
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
İyi Şanslar Chuck – Good Luck Chuck Türkçe Dublaj izle

İyi Şanslar Chuck 2007 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Good Luck Chuck filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İyi şanslar Chuck, ilginç bir lanetin başına bela olduğu talihsiz Chuck’ın (Dane Cook) hikayesini konu almaktadır. Perişan Chuck’ın bahtsızlığı daha 10 yaşındayken kendini oldukça berbat bir şekilde gösterecektir. Çünkü ufak Chuck, bir kızı öpmediğiden dolayı lanetlenmiş ve sanki yaşamı mundar olan Charlie Kagan’ın bu laneti tüm yaşantısına yayılmıştır. Tüm hayatı yıkılan kahramanımız ile birlikte olan her bayan, bir süre sonrasında çekip gitmektedir. Hemde, tesadüfün böylesi, bu gidişin sonrasında doğru kişiyi de bulmaktadır. Yani Charlie ile birlikte olan her bayan bir süre sonrasında hayatının aşkına kavuşabilmektedir.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2007 - ABD , Kanada

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Mark Helfrich

Oyuncular: Dane Cook , Jessica Alba , Dan Fogler , Michael Teigen , Chiara Zanni , Michelle Harrison , Ellia English , Steve Bacic

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?