İskoçya Kraliçesi Mary 2018 Full Türkçe Dublaj HD izle İskoçya Kraliçesi Mary 2018 Full Türkçe Dublaj HD izle

0
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hayaletler Diyarında Bir Olay 2018 Türkçe Dublaj izle
Kör Noktalar - Blindspotting 2018 Türkçe Dublaj izle
4.8 / 5
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
İskoçya Kraliçesi Mary 2018 Full Türkçe Dublaj HD izle

İskoçya Kraliçesi Mary 2018 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Mary Queen of Scots filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İskoçya Kraliçesi Mary (Saoirse Ronan), dul kalması üzerine anavatanı İskoçya’ya geri dönen ve hakkı olan tahtı geri almaya çalışan Mary Stuart’ın hikayesini konu almaktadır. 16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart, 18 yaşında dul kalmış ve bu durum üzerine yeniden evlenme baskısı ile karşılaşır. Fakat Mary’nin buna hiç niyeti bulunmamaktadır. Genç kadın evlilik yerine, yurdu İskoçya’ya geri dönecek ve hakkı olan tahtı geri isteyecek, ancak İskoçya ve İngiltere’nin yönetimi, etkileyici genç Kraliçe Elizabeth’in (Margot Robbie) yönetimindedir. 2 genç kraliçe, birbirlerinden oldukça farklı hayatlar yaşamakta olsa da ve oldukça değişik kişiliklerde olsalar da, önceleri omuz omuza verip 2 ülkede barışı sağlamayı hedefleyeceklerdir. Ama zamanla ihtiras ve kıskançlık ön plana çıkacaktır. 2 genç kadın, erkeğin egemen olduğu bu dünyada, hem tahtta hem de aşkta hasım durumundayken, bağımsızlığa karşı evlilik oyununu ne şekilde oynayacaklarına karar vermelidirler. Bu zaman içerisinde yaşanan hainlikler, başkaldırmalar ve fesatlıklar tarihin akışına yön gösterecektir.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2018 - İngiltere

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Josie Rourke

Oyuncular: Saoirse Ronan , Margot Robbie , Jack Lowden , Joe Alwyn , Angela Bain , Richard Cant , Guy Rhys , Thom Petty

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?