Indiana Jones 3: Son Macera 1989 Türkçe Dublaj izle Indiana Jones 3: Son Macera 1989 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Indiana Jones 2: Kamçılı Adam 1984 Türkçe Dublaj izle
Indiana Jones 4: Kristal Kafatası Krallığı Türkçe Dublaj izle
4.8 / 6
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Indiana Jones 3: Son Macera 1989 Türkçe Dublaj izle

Indiana Jones: Son Macera 1989 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Indiana Jones and the Last Crusade filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Indiana Jones: Son Macera’da, tarihin oldukça ünlü maceraperest arkeologu Indiana Jones’a (Harrison Ford) babası Dr. Henry Jones (Sean Connery) tarafınca bir günlük gönderilecektir. Bu günlüğün içinde esrarengiz Kutsal Kase’ye ait bazı işaretler ve bir harita yer almaktadır. Özel bir koleksiyoncudan babasının ortadan kaybolduğunu öğrenen Indiana Jones, müze yöneticisi Marcus Brody’i (Denholm Elliott) de yanına alıp İtalya’ya babasını aramaya gidecektir. Burada kendilerini buldukları yer ise bir Nazi bölgesidir. Ayrıca Naziler de Kutsal Kase’nin peşindedir. Babasını kurtarmaya çalışan Indiana’nın temel amacı Kutsal Kase’yi Nazilerden önce ele geçirmektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 1989 - ABD

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Harrison Ford , Sean Connery , Denholm Elliott , Alison Doody , John Rhys-Davies , Julian Glover , River Phoenix , Michael Byrne

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?