Indiana Jones 2: Kamçılı Adam 1984 Türkçe Dublaj izle Indiana Jones 2: Kamçılı Adam 1984 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Gizli Teşkilat 1959 Türkçe Dublaj izle
Indiana Jones 3: Son Macera 1989 Türkçe Dublaj izle
3.6 / 16
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Indiana Jones 2: Kamçılı Adam 1984 Türkçe Dublaj izle

Indiana Jones: Kamçılı Adam 1984 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Indiana Jones and the Temple of Doom filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Şangay’daki gece kulübündeki kaostan son anda kaçabilmeyi başaran Indiana Jones (Harrison Ford), yanında uzak doğulu ufak yardımcısı ve istemeden kader birliği edindiği genç ve cazip şarkıcı Willie Scott (Kate Capshaw) olduğu halde, kendini Hindistan’da bulacaktır. Serüvenci kazıbilimci, minik bir köydeki çocukları kaçırıp madende çalıştıran ve eziyet eden Thuggee tarikatı ile karşı karşıya gelecektir. Bu şeytani tarikatın amacı, yüz yıl öncesinde İngiliz sömürgeciler tarafınca yasaklanan dehşet verici eylemlerine devam edebilmek için madenlerde kaybolmuş olan kutsal elmasları bulmaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 1984 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Harrison Ford , Kate Capshaw , Ke Huy Quan , Amrish Puri , Roshan Seth , Philip Stone , Roy Chiao , David Yip

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?