İhtiyar Delikanlı – Oldboy 2003 Türkçe Dublaj izle İhtiyar Delikanlı – Oldboy 2003 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


VOL·i 2008 Türkçe Dublaj izle
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 2018 Türkçe Dublaj izle
5 / 1
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
İhtiyar Delikanlı – Oldboy 2003 Türkçe Dublaj izle

Oldboy 2003 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Oldeuboi filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İhtiyar Delikanlı, senelerce hapis tutulmuş olan bir adamın serbest bırakılması sonrasında öç alma arayışını konu almaktadır. Dae-su Oh (Choi Min-sik) isminde bir adam, günün birinde kaçırılacak ve 15 sene boyunca harabe bir hücrede tutuklu kalacaktır. Hiçbir ifade yapılmamıştır. Sonra bir gün serbest bırakılacaktır. Eline, para, cep telefonu ve pahalı kıyafetler verilecektir. Bu adam başına gelmiş olan bu durumun nasıl ve neden olduğunu anlayabilmek ve gereken öçü almak için kararlıdır. Bu esnada Dae-su O gerçekte kendini kaçıranların daha da büyük bir planının olduğunun farkına varacaktır. Fakat bu planın özü, acı dolu bir yoldan geçiyordur. Gerçeği bulabilmek ise bu yolun ta kendisidir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 2003 - Güney Kore

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Chan-wook Park

Oyuncular: Choi Min-sik , Yoo Ji-Tae , Kang Hye-jeong , Kim Byeong-Ok , Dae-han Ji , Dal-su Oh , Seung-shin Lee , Jin-Seo Yoon

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?