İhtiras Rüzgarları Full Türkçe Dublaj HD izle İhtiras Rüzgarları Full Türkçe Dublaj HD izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Mubarakan 2017 Full HD izle
Seninle Bir Ömür 2015 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 4
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
İhtiras Rüzgarları Full Türkçe Dublaj HD izle

İhtiras Rüzgarları 1994 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Legends of the Fall filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 1900’lü yılların Amerikasında orduda görevli olan albay William Ludlow (Anthony Hopkins) görevini bırakıp, Montana’da kaya dağlarındaki bir evde 3 oğlu ile yaşamına devam etmektedir. Bu sırada 1’inci Dünya Savaşı başlamıştır. Albay’ın tüm karşı çıkmalarına karşın 3 kardeş savaşa gidecektir. En ufak oğlu Samuel’in (Henry Thomas) öldüğü savaşın sonrasında diğer oğlu Tristan Samuel’in (Brad Pitt) nişanlısı Susannah’a (Julia Ormond) karşı yakınlaşmaya başlayacak ve aralarında bir aşk doğacaktır. En büyük oğlu Alfred (Aidan Quinn) ise Susannah’tan hoşlanmaya başlaması ile olaylar farklı bir hal alacaktır. Bu sırada kardeşinin ölümünden kendisini sorumlu gören Tristan bir çıkmazın içerisine girmiş haldedir.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 1994 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Edward Zwick

Oyuncular: Brad Pitt , Anthony Hopkins , Julia Ormond , Aidan Quinn , Karina Lombard

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?