İfrit 1978 Türkçe Dublaj izle İfrit 1978 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hayaletler Diyarında Bir Olay 2018 Türkçe Dublaj izle
Enigma 2001 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 7
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
İfrit 1978 Türkçe Dublaj izle

Omen II: İfrit 1978 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Damien: Omen II filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 12 yaşınlarındaki esrarengiz Damien Thorn (Jonathan Scott-Taylor) varlıklı amcası Richard Thorn (William Holden) tarafınca kuzeni Mark Thorn (Lucas Donat) ile beraber askeri okula gönderilecektir. Damien Thorn’un karşısına çıkan ya da onun hristiyanlık karşıtı işler ile uğraştığını düşünmekte olan herkes ilginç bir biçimde ölmektedir. Richard Thorn yeğeni hakkında çıkan rivayetlere önceleri inanmamış olsa da, en sonunda bu lanetin farkına varacaktır. Kendi yaşamı tehlikeye girmeden önce, Damien Thorn’u öldürmesi gerekmektedir.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1978 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Don Taylor , Mike Hodges

Oyuncular: William Holden , Lee Grant , Jonathan Scott-Taylor , Robert Foxworth , Nicholas Pryor , Nicholas Pryor , Sylvia Sidney , Lance Henriksen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?