Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hobbit 2: Smaug'un Çorak Toprakları Türkçe Dublaj izle
Wolverine 2013 Türkçe Dublaj izle
4.6 / 8
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı 2014 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Hobbit: The Battle of the Five Armies filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hobbit üçlemesinin son filminde, Bilbo Baggins (Martin Freeman), Thorin Meşekalkan (Richard Armitage) ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları sona erecektir. Ejderha Smaug ile karşı karşıya gelmelerinden ve günahkar Hobbit Gollum’dan bilinen güç yüzüğünü almalarının ardından kazasız belasız eve ulaşıncaya dek Bilbo’yu daha yeni onlarca serüven beklemektedir. Vatanlarına yeniden kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın günahsız yerlileri üzerine saldıkları gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önemli değerleri kabul etmek zorunda kalmıştır. Thorin’e yardımcı olamayan Bilbo riskli bir seçim yapmanın eşiğindedir. Bu sırada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için 4 Ork bölüğü gönderecektir. Cüce, Elf ve İnsanların önlerinde 2 seçenek bulunmakta, ya birleşip beraber savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. 5 ordu toparlanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi yaşamı hem de arkadaşlarını kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalacaktır.

Tür: Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2014 - ABD , Yeni Zelanda

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Ian McKellen , Martin Freeman , Richard Armitage , Ken Stott , Graham McTavish , William Kircher , James Nesbitt , Stephen Hunter

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?