Hızlı ve Öfkeli 4 2009 Full Türkçe Dublaj HD izle Hızlı ve Öfkeli 4 2009 Full Türkçe Dublaj HD izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı 2006 Türkçe Dublaj izle
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu 2011 Türkçe Dublaj izle
4.9 / 9
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 4 2009 Full Türkçe Dublaj HD izle

Hızlı ve Öfkeli 4 2009 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Fast and Furious filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sahtekarlıktan emekli olan Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) Meksika sınırını geçip orada neredeyse bir mülteci gibi yaşamaya kalkışmasının üzerinden 8 sene geçmiştir. Artık Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir sahil kulübesinde yaşamını sürdüren eski düzenbaz Dom’un yanında, Amerika Birleşik Devletlerindeki karanlık geçmişinden miras kalan tek varlığı yegane sevgilisi Letty (Michelle Rodriguez) bulunmaktadır. Orada tertemiz bir yaşamaya çalışan Dom, polisin nefesini ensesinde hissetmekten de kurtulamamıştır. Kanun temsilcilerinin ve kolluk kuvvetlerinin devamlı peşinde olduğunun farkında olan ve oldukça sevdiği bir insanın acı ölümünün ardından Los Angeles’a gelen Dom’un, casus Brian O’Conner (Paul Walker) ile evvelki çatışması yeniden alevlenecektir. Fakat bundan böyle ortak bir düşmanları olacaktır. Amerika Birleşik Devletlerine öldürücü maddelerin transferini sağlayan agresif ruhlu uyuşturucu baronuna karşı mücadele edebilmek üzere güçbirliği yapmak zorunda kalacaklardır. Uyuşturucu baronunu aradan kaldırabilmenin ve onun tarafınca öldürülen arkadaşlarının öcünü almanın tek çözümü, ikisinin arasında tertemiz bir güven ortamının tesis edilmesinden geçiyordur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2009 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Vin Diesel , Paul Walker , Jordana Brewster , Michelle Rodriguez , John Ortiz , Laz Alonso , Gal Gadot , Jack Conley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?