Hızlı ve Öfkeli 2 – 2 Fast 2 Furious Türkçe Dublaj izle Hızlı ve Öfkeli 2 – 2 Fast 2 Furious Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı 2006 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 14
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 2 – 2 Fast 2 Furious Türkçe Dublaj izle

Daha Hızlı Daha Öfkeli 2003 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, 2 Fast 2 Furious filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hızlı ve Öfkeli, sürat, arzu, serüven, hoş kadınlar ve mükemmel arabalar arasında geçen ve hiç düşmeyen gidişatı ile bir defa daha karşımızda. Emekli olan Brian O’Connor (Paul Walker), kendini baştan çıkaran sokak yarışları ve yeraltı dünyasının kirli işlerine bulaşmadan duramayacaktır. Eski arkadaşı Roman Pearce (Tyrese Gibson) ile beraber ekip kuran O’Connor, kirli para naklini gerçekleştirme operasyonu ile Miami’li tacir Carter Verone’u (Cole Hauser) yakalamayı amaç edinmiştir. Bu esnada gizlice çalışmakta olan ajan Monica Fuentes (Eva Mendes) ile işbirliği yapacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2003 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: John Singleton

Oyuncular: Paul Walker , Tyrese Gibson , Eva Mendes , Cole Hauser , Ludacris , Thom Barry , James Remar , Devon Aoki

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?