Hiddet – Fury Türkçe Dublaj izle Hiddet – Fury Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Cesaretin Var Mı Aşka? - Jeux d'enfants Türkçe Dublaj izle
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası Türkçe Dublaj izle
4.3 / 10
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hiddet – Fury Türkçe Dublaj izle

Hiddet 2014 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Fury filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Film, 1945 senesinin Nisan ayında, 2’inci Dünya Savaşı’nın son zamanlarında geçmekte ve Komutan Don Wardaddy Collier (Brad Pitt), topçu Boyd Bible Swan (Shia LaBeouf), yükleyici Grady Coon-Ass Travis (Jon Bernthal), şoför Trini Gordo Garcia (Michael Peña) ve yardımcı şoför Norman Ellison’dan (Logan Lerman) oluşan müfrezenin, 300 düşman askeri ile karşılaştığı ve bütün olanaksızlıklar ile savaşması gerektiği 24 saat konu alınmaktadır. 5 askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tankları ile, Almanya’da savaşın merkezinde kalack ve bu ekip alanda kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşmaktadır. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanında cephane anlamında da oldukça zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Don Wardaddy Collier’ın Avrupa’nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son vazifesi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu alandan sağ salim çıkarabilmektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: David Ayer

Oyuncular: Brad Pitt , Shia LaBeouf , Logan Lerman , Michael Peña , Jon Bernthal , Jim Parrack , Brad William Henke , Kevin Vance

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?