Heidi 2015 Türkçe Dublaj izle Heidi 2015 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Oyun 1997 Türkçe Dublaj izle
Benim Şeytan Karım Türkçe Dublaj izle
4.2 / 16
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Heidi 2015 Türkçe Dublaj izle

Haydi 2015 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Heidi filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 8 yaşındaki İsviçreli öksüz bir kız çocuğu olan Heidi’yi (Anuk Steffen) teyzesi, dağ evinde yaşamakta olan dedesine bırakacaktır. Sonrasında teyzesi Heidi’yi Almanya, Frankfurt’ta zengin Sesemann ailesinin evlerinde yaşaması üzere dedesinden ayıracaktır. Heidi, Sesemann ailesinin yanında korunaklı bir biçimde ve tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdüren Klara’ya (Isabelle Ottmann) refakatçilik yapacaktır. Her zaman için dedesi ve dağ evindeki hayatını özleyen Heidi mutsuzluğuna karşın her durumun olabileceğince en iyisi olmasını sağlayacaktır. Klara ve Heidi farklı hayatlar yaşmalarına karşın, arkadaşlıklar dünyada bir çok şeyi değiştirebilir.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2015 - Almanya , İsviçre

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Alain Gsponer

Oyuncular: Anuk Steffen , Bruno Ganz , Isabelle Ottmann , Quirin Agrippi , Katharina Schüttler , Hannelore Hoger , Maxim Mehmet , Jella Haase

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?