Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary 2019 Türkçe Dublaj izle Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary 2019 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Ben Efsaneyim - I Am Legend Türkçe Dublaj izle
Kidnapping Stella Türkçe Dublaj izle
4.3 / 8
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary 2019 Türkçe Dublaj izle

Hayvan Mezarlığı 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Pet Sematary filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Filmde, daha taşınmış olduğu evde ailesi ile kutlama gerçekleştirirken hayatını kaybetmiş küçük kızını geri getirebilmek için eski bir mezarlığa oğlunu gömmüş olan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Louis Creed (Jason Clarke), 2 çocuğu ve eşi Rachel (Amy Seimetz) ile beraber Boston’daki şehir yaşamından kurtulup, kırsal bir kesime taşınmaya karar vermişlerdir. Yeni yaşama uyum sağlamaya çalışan aile, kedilerinin bir kaza sonucunda ölmesindan dolayı büyük bir üzüntüye kapılacaktır. Kedilerini, evlerinin yakınındaki esrarengiz bir mezarlığa gömmüş olan aile, bir süre sonrasında inanılmayacak bir durum ile karşı karşıya kalacaktır. Gömdükleri kedi hayata geri dönecektir. Creed ailesi, artık esrarengiz mezarlığın gizemini öğrenmiştir. Bu esnada kızlarını kaybetmiş olan aile, gömülen her şeyi bedenen hayata geri getiren bu mezarlığı, kızlarını da geri getirmesi için kullanmaya karar verecektir. Kızını bu mezarlığa gömen Luis, onu geri getirebilecek midir?

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Kevin Kölsch , Dennis Widmyer

Oyuncular: Jason Clarke , Amy Seimetz , John Lithgow , Jeté Laurence , Hugo Lavoie , Lucas Lavoie , Obssa Ahmed , Alyssa Brooke Levine

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. Mete Demiray - 4 yıl önce demiş ki:

    şu ımd’ye döşenmeden geçemeyeceğim. Bu mecra bir çok zırva puanlamalarla dolu. Bir hint filmi çevrilir, 1,5 milyar hintli kendi kültür ve dayanışmaları üzerinden filme 9-10 puan dayanır. Bakarsın film ımdb 8 – 9 yapmış. (hint filmlerini bende beğenirim, gerçekten çok mükemmelleri var) izlersin film 6 – 7 ‘lik. Aynı kemal sunal filmleri de böyle. Ben onu çok severim de türkiye’nin dışında tek bir ülkede izlenilirliği varmı bu filmlerin. Sadece bizlerin puanlamalarıyla bütün filmleri hep 8 – 9 … Bir yabancı seyredip ımdb puanının aynısını versin dişimi kırarım. şimdi şu film 5.7değil, neredeyse 7.5 olmalı. 1989’daki ilk film gibi bu da sansüre uğramış. Sanırım çocuklar üzerinden gittiğinden insanlar defi bela mukabili duygularına dayalı puanlama yaptıklarından puanının böyle olduğunu düşünüyorum. Halbuki mesela hayvanlarında insanlardan farksız bir varlık olduğu bir konuyu işliyor. Bu filmlerin konusu bir palavra değil. Araştırın, haiti vs. Bazı yerlerde voodoo ayinleri ve büyüleri yapılır. Haitinin dini vudu dinidir. Büyü ile insanları hasta ettikleri, işlerinin bozulduğu, kaderlerinin bağlandığı, hatta ölümlerine kadar varan ritüellerinin olduğu, mezarlardaki ölülerin diriltilebildiği (zombiler) ile ilgili bir çok olay, yazı, kitap ve bu konuları senaryo yapan filmler vardır. öyle oturulup baştan aşağı uydurulmuş şeyler değildir. Hepsi değil tabi ama bir çok büyü olaylarının aslı astarı vardır. Ben bu filmi izlerken üzüldüm, daraldım. Yani film ben de etkisini yaptı. Kardeşim sen filme, oyuncuların rollerindeki kabiliyetlerine, konusuna göre puan ver. Ben korku sevmem otur 2 . ızleme o zaman, puanlama o zaman. Bırak filmi iyice anlayanlar puanlasın ki orada gördüğün puan gerçekçi olsun.