Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

105
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj izle
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
3.9 / 23
FILM BILGILERI 7 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 2010 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sihir dünyası savaş içerisindedir. Karanlık Lord iyice gücünü kazanırken iyiler de boş durmayacaktır. 7’inci senesinde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na dönmemiş olan Harry Potter (Daniel Radcliffe), Dumbledore’un (Michael Gambon) ona vermiş olduğu görevi tamamlamaya çalışmaktadır. Yanında, her zamanki gibi Ron (Rupert Grint) ve Hermione (Emma Watson) ile diğer bir taraftan da Voldemort’tan (Ralph Fiennes) ve onun Ölüm Yiyen’lerinden kaçmaya çalışırken, bir taraftan da Hortkuluklar’ı yok etmek, Ölüm Yadigarları’nın gizemini keşfetmesi gereken Harry, kendi geçmişi ile ilgili de oldukça şey öğrenecektir.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2010 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter , Emma Watson , Daniel Radcliffe , Rupert Grint , Alan Rickman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?