Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları 2013 Türkçe Dublaj izle Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları 2013 Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Halka 2 Türkçe Dublaj izle
Hayalet Sürücü 1 - Ghost Rider 2007 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 11
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları 2013 Türkçe Dublaj izle

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları 2013 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Hansel and Gretel: Witch Hunters filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Onlar klasik bir çocuk masalının baş kahramanları olan Hansel (Jeremy Renner) ve Gretel (Gemma Arterton) kardeşler. Ormanda yollarını kaybetmelerinin ardından şeker ve çikolata kaplı cadının evinde tuzağa düşürülmüş olan kardeşler, akşam yemeği olmaktan son anda kurtulacaklar ve işbirliği yapıp cadıyı kendi tuzağına düşürüreceklerdir. Bu ilk avlarının ardından hiç ayrılmadan birlikte yola devam eden Hansel ve Gretel, gidecekleri her kasabada, her orman derinliğinde acımasız cadıları avlamakta ustalaşmış olacaklardır. Ancak gidecekleri son kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarında, her zamankinden değişik bir ilginçlik vardır. Kısa süre içerisinde kasabanın çocukları teker teker kaybolacak ve cadı avcısı ikili kendilerini daha önce karşılaşmamış oldukları kadar büyük bir cadı kargaşasının içerisinde bulacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2013 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Tommy Wirkola

Oyuncular: Jeremy Renner , Gemma Arterton , Famke Janssen , Pihla Viitala , Derek Mears , Robin Atkin Downes , Ingrid Bolsø Berdal , Joanna Kulig

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?