Halka – The Ring Türkçe Dublaj izle Halka – The Ring Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Gizli Dünya - Room 2015 Full Türkçe Dublaj HD izle
Halka 2 Türkçe Dublaj izle
4.9 / 8
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Halka – The Ring Türkçe Dublaj izle

Halka 2002 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Ring filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Şehir içerisinde bir efsane dolaşmaktadır. Bir söylentiye göre, insanların seyretmekte olduğu bir kaset, bu insanların 7 gün sonrasında ölümüne sebep olmaktadır. Denilen odur ki, 4 genç, sırf bu kasetleri izlediklerinden dolayı şüpheli bir şekilde ölmüşlerdir. Rachel (Naomi Watts) yaşanmış bu garip olayları bir şekilde aydınlığa kavuşturmaya karar vermiştir. Fakat araştırmaları sırasında küçük oğlu ile beraber kaseti izlemek durumunda kalmıştır. Rachel’ın artık bu olayları çözebilmek için sadece 7 günü vardır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2002 - ABD , Japonya

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Gore Verbinski

Oyuncular: Naomi Watts , Martin Henderson , David Dorfman , Brian Cox , Jane Alexander , Lindsay Frost , Amber Tamblyn , Rachael Bella

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?