Hain 2019 Türkçe Dublaj izle Hain 2019 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kış Masalı 2014 Türkçe Dublaj izle
Monako Prensesi Grace - Grace of Monaco Türkçe Dublaj izle
2 / 1
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hain 2019 Türkçe Dublaj izle

The Traitor 2019 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Il traditore filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hain, 2 dünyanın patronu olarak bilinen mafya babası Tommaso Buscetta’nın (Pierfrancesco Favino) yaşam hikayesini konu almaktadır. Sicilya’da yaşamakta olan Tommaso Buscetta, genç yaşta mafyaya dahil olacaktır. Yer altı dünyasında kısa sürede sivrilen Tommaso Buscetta, bir çok kenti yönetimi altına alacaktır. Girdiği karanlık dünyanın iç hesaplaşmaları, Tommaso Buscetta’nın 2 oğlunu, 3 yeğenini ve altı akrabasını kaybetmesine sebep olacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2019 - Fransa , İtalya

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Marco Bellocchio

Oyuncular: Pierfrancesco Favino , Maria Fernanda Cândido , Fabrizio Ferracane , Fausto Russo Alesi , Luigi Lo Cascio , Bruno Cariello , Nicola Calì , Giovanni Calcagno

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?