Guguk Kuşu Türkçe Dublaj izle Guguk Kuşu Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Sıkı Dostlar 1990 Türkçe Dublaj izle
Yedi Samuray: Kanlı Pirinç 1954 Türkçe Dublaj izle
3 / 21
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Guguk Kuşu Türkçe Dublaj izle

Guguk Kuşu 1975 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, One Flew Over the Cuckoo’s Nest filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Tutuklu olduğu cezaevinden kurtulabilmek üzere deli taklidi yapan Randle P. McMurphy (Jack Nicholson) isimli kişinin dramını başarıyla beyazperde’ye aktarmış olan aktör, gerçekten üstün bir performans sergilemektedir. Zıt mahkumun marazî hareketleri cezaevi otoritesinin gözüne batmaya başlayınca bir süre sonrasında teşhis için akıl hastanesine gönderilecek ve akıl hastası olduğuna inanılacaktır. Artık yeni yeri tımarhanedir. Randle hastanede de kurumun kurallarına uymaması ve arkadaşları ile olan ilişkileri ile dikkati üzerine çekecektir. Kısa süre içerisinde soğuk tavırlı, somurtkan, buyurucu bir görevli olan hemşire Ratched (Louise Fletcher), Randle’ı yakın takibe alacak ve her davranışını izlemeye başlayacaktır. Rathced ve Randle gibi birbirlerine oldukça ters 2 karakterin arasındaki gerilim Randle’ın yakın arkadaşları için planladığı türlü türlü faaliyetlerle onların iyileşmesine yardımcı olmaya başlaması ile oldukça artacaktır.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 1975 - ABD

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Milos Forman

Oyuncular: Jack Nicholson , Danny DeVito , Brad Dourif , Louise Fletcher , Vincent Schiavelli , Scatman Crothers , William Redfield , Michael Berryman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. umut - 2 yıl önce demiş ki:

    Eğer filmden anlıyorsanız, bu filmin hayatınızdaki izlediğiniz en iyi filmlerden biri olduğunu düşüneceksiniz.