Gönüllü Katil 1957 Türkçe Dublaj izle Gönüllü Katil 1957 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Bugsy 1991 Türkçe Dublaj izle
Henry V 1944 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 5
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Gönüllü Katil 1957 Türkçe Dublaj izle

Gönüllü Katil 1957 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, 3:10 to Yuma filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Dan Evans (Van Heflin), azılı bir katil olan Ben Wade’in (Glenn Ford) yakalanmasının üzerine onu Saat 03:10’da Yuma’ya gidecek olan trene götürmeyi kabul edecektir. Buna gönüllü olmuştur. Fakat durum farklı bir biçimde gelişecektir. Dan Evans, bu kanun kaçağı ile beraber yola çıktığında bir şekilde ona saygı duyacak duruma gelecektir. Ben Wade’in bir şebekesi vardır ve çeşitli noktalarda hesaplanamayacak tehlike ile etraf çevrilidir. Söz konusu yolculuk bir tür kader vazifesine dönüşecektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1957 - ABD

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Delmer Daves

Oyuncular: Glenn Ford , Van Heflin , Felicia Farr , Leora Dana , Henry Jones , Richard Jaeckel , Robert Emhardt , Sheridan Comerate

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. semih - 1 ay önce demiş ki:

    on numara film izlemeye değer hele 1957 yılında cevrilmiş olmasına rağmen çok güzel