Geleceğe Dönüş 3 – Back to the Future 3 Türkçe Dublaj izle Geleceğe Dönüş 3 – Back to the Future 3 Türkçe Dublaj izle

6
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Geleceğe Dönüş 2 - Back to the Future 2 Türkçe Dublaj izle
Ölümcül Deney 1 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 5
FILM BILGILERI 4 yıl önce eklendi
Geleceğe Dönüş 3 – Back to the Future 3 Türkçe Dublaj izle

Geleceğe Dönüş 3 1990 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Back to the Future Part III filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Bir önceki maceranın sonunda, 1955 senesinde kalmış olan Marty’i (Michael J. Fox) kurtarabilmek üzere Dr. Emmett Brown (Christopher Lloyd) zamanda seyahat edecektir. Fakat kendi 1885’e gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisi yetmediğinden dolayı burada takılmış olan Doktor, Marty’e bir mektup yazıp arabayı gömdüğü yeri söyleyecektir. 1955’teki Marty bu sayede arabayı bulacak ve Doktoru kurtarmaya vahşi batıya gelecektir. Tabiki burada işler beklediği gibi gitmez, çünkü hem iyi doktor aşırı aşık olmuş hem de peşine onu öldürmek isteyen bir kanun kaçağı çetesini peşine takmıştır.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 1990 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Michael J. Fox , Christopher Lloyd , Mary Steenburgen , Thomas F. Wilson , Lea Thompson , Elisabeth Shue , Matt Clark , Richard Dysart

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?