Geleceğe Dönüş 1 – Back to the Future Türkçe Dublaj izle Geleceğe Dönüş 1 – Back to the Future Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Amelie Full HD Türkçe Dublaj izle
Geleceğe Dönüş 2 - Back to the Future 2 Türkçe Dublaj izle
4.4 / 32
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Geleceğe Dönüş 1 – Back to the Future Türkçe Dublaj izle

Geleceğe Dönüş 1985 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Back to the Future filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 1985 senesinde Marty (Michael J. Fox) kısmen arsız, söz dinlemeyen ve patavatsız bir genç, özet olarak dönemin kendine özgü bir Amerikan yeni yetmesidir. İlginç bir bilim adamı olarak tanımlayabileceğimiz Dr. Emmett Brown (Christopher Lloyd) ile olan arkadaşlığının yaşamını değiştereceğinden haberi yoktur. Çünkü deha bilim adamı bir zaman makinesi icad etmiştir. Dönemin özel bir tasarımı ile tanınmış otomobillerinden olan DeLorean’ın içerisine gizlenmiş olan buluş, Marty’yi yanlışlıkla 50’li senelere geri götürecektir. Kaygısız delikanlı bu sakin Amerikan kasabasında bir kazaya sebep olacak ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olacaktır. Böylelikle kendisi de hiç doğmamış olacağından dolayı bu durumu düzeltmesi gerekecektir. Ancak yaşam beklediğinden oldukça karmaşık ve sorumluluk kelimesinin anlamını artık öğrenmesi gerekmektedir.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 1985 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Michael J. Fox , Christopher Lloyd , Lea Thompson , Crispin Glover , Thomas F. Wilson , Claudia Wells , Marc McClure , Wendie Jo Sperber

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. Mehmet - 3 sene önce demiş ki:

    Süper bir filim izlemeyi tavsiye ederim