Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok 1930 Türkçe Dublaj izle Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok 1930 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Çöl Melikesi 1957 Türkçe Dublaj izle
Hayat Bağları 1970 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 8
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok 1930 Türkçe Dublaj izle

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok 1930 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, All Quiet on the Western Front filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 1’inci Dünya Savaşı sırasında bir erkek lisesinde öğretmenlik yapmakta olan Profesör Kantorek (Arnold Lucy), öğrencilerini savaşa katılmanın ve bir asker olarak savaşta yer almanın oldukça şerefli bir mevki olduğu gerekçesi ile dolduracaktır. Bu etkileyici konuşmalarından etkilenen askerler gönüllü olarak askere yazılıp Alman ordusuna katılacaklardır. Fakat savaş ne kitaplarda yazıldığı, ne de öğretmenlerinin anlattığı şekilde destansı bir olay değildir. Genç askerler bu yanılgının farkına varmış olsalar da artık geriye dönüş yoktur. Acemilikleri ile olup biten bütün siyasi oyunların ve merhametsiz planlar içerisinde canları için mücade vereceklerdir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Suç Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 1930 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Lewis Milestone

Oyuncular: Lew Ayres , Louis Wolheim , John Wray , Arnold Lucy , Ben Alexander , Scott Kolk , Owen Davis Jr. , Walter Rogers

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?