Garip Doktor – Dr. Strangelove 1964 Türkçe Dublaj izle Garip Doktor – Dr. Strangelove 1964 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Prenses Mononoke Türkçe Dublaj izle
Senin Adın - Your Name 2016 Türkçe Dublaj izle
3.5 / 8
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Garip Doktor – Dr. Strangelove 1964 Türkçe Dublaj izle

Dr. Garipaşk 1964 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Soğuk bir savaşa farklı bakış açısı taşıyan filmde, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetleri Birliği’ne saldırmak üzere olan çatlak general Jack D. Ripper (Sterling Hayden) karakterine odaklanılmaktadır. Bu garip militer, soğuk savaş esnasında Rusların Amerikan halkının vücut sıvılarını kirlettiği gerekçesi ile SSCB’ye nükleer saldırı yapma kararı alacaktır. Amerikan uçağı Sovyet sınırına yakın bir yerde zamanın tipik devriye uçuşlarından birini gerçekleştirmekteyken, mürettebat Ripper’dan saldırı emri alacaktır. Fakat Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, Pentagon’daki danışmanları ile bir toplantı düzenleyip durumu değerlendirmektedirler. Savaş tarafı general Turgidson (George C. Scott) bu durumun komünizm ile hesaplaşmak için güzel bir fırsat olduğunu belirtecektir. Ama Sovyet Büyükelçisi Alexi de Sadesky (Peter Bull), Amerika Birleşik Devletleri makamlarına Sovyet savunma teknolojisinin geldiği son noktanın ürünü olan Doomsday Device’dan söz ettiğinde ve başkan danışmanları eski Nazi bilimadamı Dr. Strangelove’ın (Peter Sellers) görüşü ile durum oldukça riskli bir hal alacak, Doomsday Device Sovyetlere yapılacak herhangi bir nükleer saldırıda dünyada üzerindeki tüm canlıların yok olmasını sağlayacak bir karşı tehdit silahıdır.

Tür: Komedi Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 1964 - İngiltere

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Stanley Kubrick

Oyuncular: Peter Sellers , George C. Scott , Sterling Hayden , Keenan Wynn , Slim Pickens , Peter Bull , James Earl Jones , Tracy Reed

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?