Emoji Filmi 2017 Türkçe Dublaj izle Emoji Filmi 2017 Türkçe Dublaj izle

11
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Çılgın Aptal Aşk Türkçe Dublaj izle
Gençlik Halleri - Not Another Teen Movie Türkçe Dublaj izle
3.6 / 57
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Emoji Filmi 2017 Türkçe Dublaj izle

Emoji Filmi 2017 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Emoji Movie filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Telefon kullananlarının tanıdığı tüm emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis’te yaşanıyordur. Telefonun kullanıcısı tarafınca seçebilecekleri vakti bekleyip zaman geçirmekte olan emojilerin tümünün tek bir yüz ifadesi bulunmakta ve bu ifadeyi değiştirmezler. Fakat Gene filtresiz doğmuş ve birden fazla yüz ifadesi sergiliyordur. Başka emojiler gibi normal olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek üzere en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştireceklerdir. Gene’i düzeltebilmek için uygulamadan uygulamaya bir yolculuk başlayacaktır. Ama bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde ise tüm emojilerin akibeti bu üçlünün ellerinde olacaktır.

Tür: Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Tony Leondis

Oyuncular: T.J. Miller , James Corden , Anna Faris , Maya Rudolph , Steven Wright , Jennifer Coolidge , Patrick Stewart , Christina Aguilera

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?