Düzenbaz – American Hustle 2013 Türkçe Dublaj izle Düzenbaz – American Hustle 2013 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Efsane Sürücü 2019 Türkçe Dublaj izle
Fedai - Paradise Alley 1978 Türkçe Dublaj Full HD izle
4.8 / 8
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Düzenbaz – American Hustle 2013 Türkçe Dublaj izle

Düzenbaz 2013 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, American Hustle filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 1970’li senelerde geçmekte olan yaşanmış bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld (Christian Bale) ve ortağı Sydney Prosser (Amy Adams) genç ve kabiliyetli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso (Bradley Cooper) tarafınca yakalanacaktır. Ceza evine girmemeleri için FBI ile birlikte çalışmaları gerekmektedir. FBI’ın üst kademedeki yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul edecekler, görevleri ise kendileri gibi profesyonel bir biçimde dolandırıcılık yapan bazı insanları tespit etmektir. Ajan Richie DiMaso ve çalışma arkadaşları tarafınca hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Arap Şeyhi’nin yönetmekte olduğu Atlantic City’de bilinen kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edeceklerdir. Önceleri son derece temiz ve kurnazca görülen bu plan, zamanla değişime uğrayacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: David O. Russell

Oyuncular: Christian Bale , Amy Adams , Bradley Cooper , Jennifer Lawrence , Jeremy Renner , Louis C.K. , Jack Huston , Michael Peña

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?