Düşman Hattı Türkçe Dublaj izle Düşman Hattı Türkçe Dublaj izle

11
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Prestij - The Prestige 2006 Türkçe Dublaj izle
İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj izle
3.8 / 37
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Düşman Hattı Türkçe Dublaj izle

Düşman Hattında 2001 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Behind Enemy Lines filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Oldukça iyi donanma pilotlarından birisi olan Teğmen Chris Burnett (Owen Wilson). Sırp saldırılarına karşı dengeleri korumak için jet uçuşu yapmaktadır. İşi görünmez bir biçimde savaşmadan gözlemlemektir. Bundan dolayı Amiral Reigart (Gene Hackman) Burnett’in tam bir asker olmadığını, bunun ne anlama geldiğini bilmediğini düşünüyordur. Normal uçuşlarından birisinde, Burnett radara takılacağını düşünmediği bir anda vurulup düşecektir. Düşman bölgesinde kalmış, tehlikeler ile ve sayısız düşman askeri ile dolu dağlarda yaşamda kalmaya çalışacaktır. Fakat Bosna’ya ulaşabilirse kurtulma şansı olacaktır. Teğmen Burnett düşman tarafında yaşam savaşı verirken, üstü olan Reigart oldukça önemli bir karar verme aşamasındadir. Ya askerini orada bir başına bırakacak ya da ateşkes anlaşmasına uymayıp onun hayatını kurtarmaya çalışıp hayatını ve kariyerini tehlikeye atacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2001 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: John Moore

Oyuncular: Owen Wilson , Gene Hackman , Gabriel Macht , Charles Malik Whitfield , Joaquim de Almeida , David Keith , Olek Krupa , Vladimir Mashkov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?