Dünyalı – The Man from Earth Türkçe Dublaj izle Dünyalı – The Man from Earth Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Gizemli Nehir - Mystic River Türkçe Dublaj izle
Ejderin Doğuşu Türkçe Dublaj izle
3.9 / 49
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Dünyalı – The Man from Earth Türkçe Dublaj izle

Dünyalı 2007 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Man from Earth filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. John Oldman (David Lee Smith), bir üniversitede gerçekleştirdiği tarih profesörlüğü görevinden ayrılıp farklı bir yere taşınma kararı alacaktır. Veda edebilmek üzere evine gelen profesör arkadaşları John’un taşınmasının altındaki sebebi merak edeceklerdir. Arkadaşlarının meraklı sorularından dolayı gizemini korumaktan vazgeçen John, neredeyse 14.000 seneden itibaren yaşayan ve hiç yaşlanmayan bir ölümsüz olduğunu anlatacaktır. Ortaya atacağı bu iddia arkadaşları tarafınca sorgulanacak ve hepsi John’un deli, kendilerini sınıyor ya da en kötüsü doğruyu söylüyor olma olasılıkları arasında gidip geleceklerdir.

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gizem Filmleri

Yapım: 2007 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Richard Schenkman

Oyuncular: David Lee Smith , Tony Todd , John Billingsley , Ellen Crawford , Annika Peterson , William Katt , Alexis Thorpe , Richard Riehle

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?