Dünyadan Haberler Türkçe Dublaj izle Dünyadan Haberler Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yolcu - The Homesman 2014 Full HD Türkçe Dublaj izle
Zaman Tüneli - The Time Machine 2002 Türkçe Dublaj izle
5 / 2
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Dünyadan Haberler Türkçe Dublaj izle

Dünyadan Haberler 2020 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, News of the World filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kaptan Jefferson Kyle Kidd (Tom Hanks), 3 savaş geçirmiş ve bunların ikisinde savaşmış olan bir adamdır. Karısını kaybeden ve hayatta bir başka kimsesi kalmayan Kidd, kasaba kasaba gezip okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaktadır. Bu esnada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne sebep olan bir kabile tarafınca kaçırılmış ufak bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekmektedir. Kızı, hayatta kalan son akrabalarının yanına San Antonio’ya götürebilmek üzere yola çıkan Kidd, yolculuk esnasında hem zorlu doğa koşulları hem de ardlarına düşmüş olan eşkiyalara karşı kuvvetli bir mücadeleye girişecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Paul Greengrass

Oyuncular: Tom Hanks , Helena Zengel , Tom Astor , Travis Johnson , Andy Kastelic , Ray McKinnon , Mare Winningham , Jeffrey Ware

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?